درباره یاس دنت

 

مرکز فروش یاس دنت جهت رضایت دندانپزشکان و رعایت حقوق بیماران، فروشندگان را موظف به فروش محصولات با کیفیت و اصلی در فروشگاههای شخصی وبسایت می نماید. پروسه فروش اینترنتی به این صورت است که فروشندگان پس از تایید سفارشات مرتبط با فروشگاه خود و بسته بندی جهت ارسال، شماره سریال کالاهای فروخته شده در فاکتورهای ارسالی را درج می نمایند و خریدار در هنگام تحویل با بررسی و مطابقت آن با فاکتورهای صادر شده با اطمینان خاطر نسبت به مسئولیت پذیری فروشندگان از آنها استفاده خواهند کرد.

اهداف ما

وبسایت مرجع فروشگاه های آنلاین دندانپزشکی به عنوان پل ارتباطی بین فروشندگان و دندانپزشکان گرامی با هدف شفاف سازی بازار و رسیدن به قیمت های واقعی کالاها شکل گرفته و از حضور تولیدکنندگان و شرکت های واردکننده برای دستیابی آسانتر، راحت تر و امن تر به بازار مصرف استقبال می نماید با توجه به شرایط و سخت گیریهای اخیر جهت توزیع کالاهای وارداتی، این وب سایت آماده همکاری جهت شکل گیری ارتباطی آسان و فراگیر با مصرف کنندگان در سراسر کشور و تامین نیاز آنها طبق ضوابط معین و مقرر توسط شرکت ها میباشد.

ساعت پاسخگویی

ما در فروشگاه اینترنتی یاس دنت 7 روز هفته 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشیم.

تلفن پشتیبانی:

09120587327 - 05157221461

آدرس ما

دفتر تهران: خیابان آزادی نبش اسکندری شمالی پاساژ آزادی طبقه همکف دفتر

دفتر شهرستان:خراسان رضوی، شهر گناباد، غفاری7، بن بست شقایق، پلاک 9، طبقه اول

همچنین برای دسترسی به قوانین و مقررات مربوط به فروشگاه اینترنتی یاس دنت میتوانید به صفحه مقررات مراجعه کرده و به پاسخ سوالات خود برسید.